demasmakina
Resim
Her başarılı kalite devrimi üst yönetimin kadrosu ile olmuştur.
2000 m²’si kapalı olmak üzere toplam 4000 m² alan üzerine kurulu fabrikamız, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde 2011 yılı başında faaliyetlerine başlamıştır. Her türlü talaşlı imalata uygun CNC ve üniversal tezgahlar ve konusunda uzman 70’i aşan kalifiye personel ile Demaş Makina sürekli büyümekte ve sektöre damga vurmaya devam etmektedir.

Demaş Makina

2007 yılında kurulan işletmemiz talaşlı imalat sektöründe kısa bir sürede güvence markası olarak yerini almıştır. Sürekli büyüme eğilimiyle güvencenin adresi olan firmamız, makine ve otomotiv sektörüne ait yedek parçada, numune veya projenize %100 uygunluk, taviz verilemez hassasiyet, zamanında teslimat ve kaliteli anlayışıyla sektöre damgasını vurmuştur.

Uzman kadrosu ve teknolojiyi takip eden yapısıyla makine parkurunu sürekli geliştirerek bu kadar kısa sürede binlerce çeşit milyonlarca parça üretimi yaparak kendini ispatlamıştır.

Temel ilkemiz, mevcut en ileri teknolojiler dahilin de olabilecek en uygun fiyatla en kaliteli ürün sunarak müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Sürekli yenilikleri takip eden, yeniliklere açık, birikimli, toplam kalite ruhu ile takım çalışmasını benimsemiş yeni fikirlere açık konusunda uzmanlaşmış ve kurumsallaşmış yapımızla talaşlı imalatta hizmete hazırız.

Kalitemizi son teknoloji kontrol aletleriyle pekiştiriyoruz.

İmal edilen her ürün fiziki özellikleri ve fonksiyonelliği açısından laboratuarlarımızda tavizsiz bir denetimden geçmektedir.

Kalite raslantısonucu ortaya çıkmaz, kesinlikle kalite emeğin bir sonucudur. Bu nedenle Demaş Makina, kaliteli malzeme tedariki, kaliteli üretim süreci, kaliteli hizmet anlayışıyla hareket eden ilkeli bir firmadır.

Demaş Makina rfucFoKdm8E